Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Yakın Zamanda Belediye Çalışanlarına Müjde Vereceğiz”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, belediye çalışanlarına yakın zamanda müjde vereceğini belirtti. Uluçay, “Çalışanlarımız müsterih olsun, yakın zamanda müjdeli bir açıklama yapacağız.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, belediye çalışanlarına yapacağı maaş zammı ile ilgili olarak açıklama yaptı.
Belediye Başkan Adayı Uluçay, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde çalışan her bir işçimiz ve memurumuz mesai arkadaşlarımız olacaktır. Dolayısıyla onların refahı huzuru ve mutluluğu bizim için çok kıymetlidir. Belediyemiz bünyesindeki ve şirketlerine bağlı olan işçilerimiz için en iyi maaşı verebilmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Yakın zamanda bununla ilgili müjdeli bir açıklama yapacağız. Çalışanlarımız bu konuda müsterih olsun. Ayrıca memurlarımız için de belediyemiz tarafından verilen sosyal denge tazminatını bütün memurlar için en üst seviyeden eşit ve adaletli bir şekilde yüzde 120 olarak vermeyi hedefliyoruz. Belediyemiz çalışanlarını birer çalışan değil birlikte mesai yapacağımız arkadaşlarımız olarak görüyor ve refahlarını ön planda tutuyoruz.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti