Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yalçın Dümer’in Kızı Kimdir?

Ünlü oyuncu, Yalçın Dümer’in ayrıldığı eşi Serpil Çakmaklı’dan olan kızı Merve ile fotoğrafını sosyal medya hesabına yüklemesinin ardından Yalçın Dümer’in kızı Merve Dümer’in kim olduğu aratırılmaya başlandı.

Yalçın Dümer’in Kızı Kimdir?

Eski oyuncu Yalçın Dümer, Dümer’in ayrıldığı eşi Serpil Çakmaklı’dan olan kızı Merve ile fotoğrafını sosyal medya hesabına yükledi. Kızının  Amerika’da stilistlik yapması nedeniyle 3 yıldır görmediğini dile getiren Dümer, fotoğrafı kızına özlem duyduğum için paylaştığını söyledi.

 

YALÇIN DÜMER KİMDİR?

Ünlü oyuncu, Yalçın Dümer 1965 (68) yaşında yılında İstanbul’da doğmuştur. Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olan Dümer, Konservatuar öğrencisiyken Şehir Tiyatroları’na girmiştir. Amerika’da sinema okuyabilmek amacıyla benzin istasyonlarında çalışan Dümer, birçok projede yer almıştır.

Ebru Cündübeyoğlu ile Çalar Saat ve Sabah Şekerleri programlarını sunan Dümer, Televole programının sunuculuğunu yapmıştır.

 

Oyunculuğu bırakan ve hayatına Bodrum’da Amerikan Kültür Koleji’nde tiyatro dersleri vererek devam eden Dümer, kızına özlemini şu ifadelerle dile getirdi:

“Merve, Amerika’da okulunu bitirdi ve stilist oldu. Aslında doğum günü 12 Eylül ama ben o fotoğrafı özlem duyduğum için paylaştım. Annesi Amerika’ya yanına gidiyor ama ben üç yıldır görmüyorum.”