“Yarenlik” anlatıldı

“Yarenlik” anlatıldı

Yunus Emre Kampüsünde geçmişten geleceğe kültür mirasımız “Yarenlik” anlatıldı

 

Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Sandıklı Meslek Yüksekokulu tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesinin (AKÜ) kuruluşunun 30. yılı etkinlikleri kapsamında Geçmişten Geleceğe Kültür Mirasımız “Yarenlik” konferansı düzenlendi.
Sandıklı Yunus Emre Kampüsü konferans salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Yükseköğretimi Koruma ve Destekleme Derneği Başkanı Ahmet Nayan katıldı. Nayan, korferansta yarenlik kültürünün oluşumu ve sürdürülmesi, gezek kültürü ve oda oyunları konularında bilgilerini ve tecrübelerini paylaştı.
Program Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar tarafından Ahmet Nayan’a plaket takdim edilmesinin ardından sona erdi.
>> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Yeni atanan Afyonkarahisar valisi, Doç.Dr.sayın Kübra Güran Yiğitbaşı’nı kutlarım.Sayın Kübra Güran hanımefendinin Afyonkarahisar’ın gelişmesini sağlayan atılımlarına hız kazandıracak çalışmalarına devam edilmesi en önemli isteğimizdir.Bu kutsal ve zorlu görevinde; dualarımızla yanında olduğumuzu bildirir, başarılar dilerim. Saygılarımla.Hikmet Özdemir (Em. öğret. Ankara)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi