Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yeni eğitim yılı öncesi öğretmenlere seminer verildi

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlere yönelik gerçekleştirilen seminerde, eğitimde ve yönetimde koçluk becerileri, yeni nesil veli ve personel ile iletişim yöntemleri, kriz durumu ve sorun çözme becerisi, protokol kurallarına yönelik bilgiler verildi.

Yeni eğitim yılı öncesi öğretmenlere seminer verildi

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmen seminerlerine İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci katıldı. Uzman Psikolog Özkan Şenol tarafından 4 oturumda gerçekleşecek olan seminerlerin birinci oturumu Kamil Miras Anadolu Lisesi Şehit Kerim Üye konferans salonunda yapıldı. Seminere Sünnetci’nin yanı sıra, Eğitim Müfettişleri Başkan V. Mehmet Bayrak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı. Okul müdür ve müdür yardımcılarına yönelik gerçekleştirilen seminerde “Eğitimde ve yönetimde koçluk becerileri, yeni nesil veli ve personel ile iletişim yöntemleri, kriz durumu ve sorun çözme becerisi, protokol kuralları”na yönelik bilgiler verildi.
Seminerler, okul öncesi ve ilkokul öğretmenlerine yönelik olarak “sınıf içi problemlerin çözüm yöntemleri, yeni öğretim metotları, sınıf içi disiplin sağlama ve sınıf yönetimi, öğretmenlerdeki tükenmişlik ve çözüm yolları” konularında gerçekleştirilecek.