Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yine Tınaztepe, yine zafer!

Afyonkarahisar’da Tınaztepe Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenciler, Türkiye’nin Euro 2024 çeyrek finaline yükseldiği anları büyük bir coşkuyla kutladılar

Afyonkarahisar'da Tınaztepe Yurt Müdürlüğüne

Milli Takımımız, EURO 2024’te son 16’da mücadele ettiği Avusturya’yı 2-1’lik skorla mağlup ederek ismini çeyrek finale yazdırdı. Bu önemli zafer, Afyonkarahisar Tınaztepe Yurdu’nda özel bir etkinlikle kutlandı. Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte Türkiye Spor Yazarları Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Nadir Güzbey, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İl Müdürü Erkan Tanyeri, Tarım ve Orman İl Müdürü Özkan Parlak ve AFJET Genel Müdürü İsmail Kara da öğrencilere eşlik etti.
Yurdun bahçesine kurulan dev bir barkovizyonda izlenen maç sırasında yüzlerce öğrenci milli takıma destek sloganları atarak heyecana ortak oldu. Programda, TSYD Şube Başkanı Nadir Güzbey, öğrencilere verilen sözün tutulduğunu ve müdürlerle birlikte Türkiye – Avusturya karşılaşmasını izlediklerini belirtti.

Yine Tınaztepe, yine zafer!
Etkinlik sonrasında, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İl Müdürü Erkan Tanyeri, Tarım ve Orman Müdürü Özkan Parlak, AFJET Genel Müdürü İsmail Kara, TSYD Şube Başkanı Nadir Güzbey, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Yurt Müdürü Hakan Türkmen’e teşekkür ettiler. Türkiye’nin Avusturya’yı 2-1 yenerek çeyrek finale yükselmesinin ardından Tınaztepe Yurt Müdürlüğü bahçesinde dev Türk Bayrağı açan gençler, galibiyet coşkusunu hep birlikte yaşadılar.

Yine Tınaztepe, yine zafer!