Yurdunuseven:  Afyon’a hizmetler  aralıksız sürdürülüyor

Yurdunuseven: Afyon’a hizmetler aralıksız sürdürülüyor

AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti iktidarının yurt genelindeki hizmetlerini Afyonkarahisar’da da aralıksız
sürdürdüğünü açıkladı

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Dinar-Dombayovası, Bayat-Asarcık Göleti Kapalı Sulama projelerinin 2022 yatırım programına alınması ile Emine Erdoğan’ın başlattığı eğitim seferberliği ve AK Parti kurucularıyla yapılan vefa programlarını değerlendirdi.
“AK PARTİ HİZMETLERİNİ
AFYON’DA DA SÜRDÜRÜYOR”
İbrahim Yurdunuseven, Dinar-Dombayovası, Bayat-Asarcık Göleti Kapalı Sulama projelerinin 2022 yatırım programına alınmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Yurdunuseven, “Her bir köşesi ayrı cennet ülkemizin her köşesinde aralıksız olarak çalışan AK Parti hizmetlerine Afyonkarahisar’ımızda da devam ediyoruz. Uzun zamandır hizmetten mahrum bırakılan milletimize hizmet getirmenin yanı sıra bugün aralıksız olarak yeni hizmet üretiyoruz. Her yeni güne yeni bir hizmetle uyanıyoruz. Yine bu doğrultuda uzun süredir çabaladığımız Dinar-Dombayovası, Bayat-Asarcık Göleti Kapalı Sulama projelerinin 2022 yatırım programına alınması bizleri son derece mutlu etti. Birkez daha başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye, Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı’ya, Valimiz Gökmen Çiçek’e, milletvekillerimize ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum. “ ifadelerine yer verdi.
“PARTİ KURUCULARIYLA VEFA PROGRAMINDA BULUŞTUK”
AK Parti’nin dününü unutmayan, bugününü bilen ve yarına umutla yürüyenlerin partisi olduğunu belirten Yurdunuseven, “AK Parti millete hizmet yolunda omuz omuza olmaktır. Afyonkarahisar’ımızda kurulan bu hizmet davasına ilk günden beri omuz verenleri ise unutmamak onların fikir ve görüşlerine daima kulak vermekte bizlerin vazifesidir. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığımızın düzenlediği vefa buluşmasında AK Parti kurucularımızla bir araya geldik. Hedeflerimizden, rotamızdan şaşmamak adına kurulduğu günün umutlarını saklamak ve onlarla muhabbetle bir arada olmak bizim için ayrı mutluluk. 19 Yılda omuz omuza başardıklarımız ise aşikârdır. Milletimizin teveccühleriyleönümüzdeki yıllarda ise çok daha büyük hedeflere yürüyeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.” ifadelerini kullandı.
“KADINLARIMIZIN EĞİTİM
HİKAYESİ YARIM KALMAMALI”
AK Parti’nin her kesimden insanla birlik içinde çalışmaya ve üretmeye devam ettiğinin vurgulayan Yurdunuseven şunları kaydetti: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızın düzenlediği ‘Nerde Kalmıştık’ eğitim seferberliği projesinin ilimizdeki bilgilendirme toplantısına katıldık. Bu ülkenin her varoluş mücadelesinde en ön safta yer alan kadınlarımızın hikâyelerinin yarım kalmaması ve her vatandaşımız gibi ülkemizin yarınlarında izlerinin bulunması için gayretlerimizi sürdüreceğiz. Böyle bir projeyi hayata geçiren başta Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’ye Kadın Kolları Başkanlığımıza ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum.” >> Hayriye CANER’in Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi