Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yurdunuseven, Vatandaşları Dinledi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, “Halk Günü” buluşmalarında vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Yurdunuseven,  Vatandaşları Dinledi

AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven parti binasında “Halk Günü” programı düzenledi.

Yurdunuseven, Vatandaşları Dinledi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“AFYONKARAHİSAR’IN HİZMETKARI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Afyonlarahisar’ın hizmetkarı olmaya devam edeceklerini belirten Yurdunuseven, “Her zaman Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın yanında olmaya, onların sıkıntısını ve derindini çözme gayretiyle hareket etmeye devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatı boyunca insan odaklı sürdürdüğü politikaları bizlerde Afyonkarahisarımızda yıllardır sürdürüyoruz. Cumhurbaşkanımızdan aldığımız güçle hemşehrilerimizin derdiyle dertleniyoruz. Halk Günü buluşmalarımızda onlarca vatandaşımızla hem bir araya gelip sohbet ettik, hemde onların talep ve isteklerini dinledik. Biz her zaman vatandaşlarımızın hizmetkarıyız şuuruyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim sevdamız Türkiye, bizim sevdamız Afyonkarahisar ve Afyonkarahisarda yaşayan her bir vatandaşımızdır..” diye konuştu.

Yurdunuseven, Vatandaşları Dinledi

Milletvekili Yurdunuseven, taleplerini dinlediği vatandaşlardan telefonla çözülebilecek konuları ise anında çözüme kavuşturup, ilgili birimlere yönlenlendirdi.