Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yüzmede Bölgesel Lig Tamamlandı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından tadilat edilerek yeniden hayat bulan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Olimpik Yüzme Havuzu’nda Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Bölge müsabakaları gerçekleşti. Tamamlanan müsabakalara 15 farklı ilden 83 kulüp 553 sporcu katıldı.

Yüzmede Bölgesel Lig Tamamlandı

Müsabakalarda başarılı olan sporcular Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Şube Müdürü Nadir Güzbey tarafından madalyalarını aldı.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu dereceye giren sporcuları tebrik ederek, “Bu müsabakalarda genç yeteneklerin keşfedilmesi ve geliştirilmesi amaçlandı. Sporcuların performansı oldukça etkileyiciydi ve gelecek vadeden yeteneklerin olduğunu görmek bizi mutlu etti. Bu tür etkinliklerin genç sporcuların motivasyonunu artırdığını ve onları daha üst seviyeye taşıdığını düşünüyoruz. Ayrıca bu tür etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen Türkiye Yüzme Federasyonu’na ve Afyonkarahisar Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Genç sporcuların gelişimine katkı sağlayan bu tür organizasyonların devam etmesini umuyoruz” şeklinde konuştu.