Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zeybek Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Mehmet Zeybek bu kez de Ali İhsan Paşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Zeybek Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

İstişare kültürünü kendine şiar edinen Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak ve birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu hafta Ali İhsan Paşa’da ziyaretler gerçekleştirilen Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretine; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, BelediyeBaşkan Yardımcısı Barış Dal, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur, Mahalle Muhtarı Nazmi Bülbül, teşkilat mensupları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri eşlik etti. Muhtar Nazmi Bülbül, esnaflar ve vatandaşların isteklerini dinleyen Zeybek, mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Zeybek’e teşekkür eden Muhtar Bülbül, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Zeybek Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaret ardından Zeybek, vatandaşlara Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce yetiştirilen kış çiçeğini hediye etti.

“AFYONKARAHİSARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Hizmetlerinde katılımcılığı esas aldıklarını her seferinde vurgulayan Zeybek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımız ile birlikte şehrimizin taleplerini yerinde tespit ederek, çözümler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz. Gücümüz nispetinde mahallelerimize ve şehrimize hizmet ediyoruz. Muhtarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.