Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“AFKOOP Ile Dar Gelirlileri Ev Sahibi Yapacağız”

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, evi olmayan dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak amacıyla seçimi kazanırsa AFKOOP adını verdikleri kooperatifi kuracaklarını açıkladı.

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye

Yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, evi olmayan dar gelirli aileleri ev sahibi yapacaklarını açıkladı.

“EVİ OLMAYAN DAR GELİRLİ AİLELERİ EV SAHİBİ YAPACAĞIZ”

Evi olmayan aileler için AFKOOP projesini açıklayan Başkan Adayı Karataş, proje hakkında şunları kaydetti: “Bu şehrin insanları yoksullukla, işsizlikle mücadele ederkenbiz onlara daha fazla sahip çıkacağız. Şehrimizde ev sahibi olmayanları ev sahibi yapacağız, iş sahibi olmayanları iş sahibi yapacağız. Bu şehirde taş üstüne taş koymak isteyen, bizlere katkı vermek isteyen herkese yol açacağız, onların yanında olacağız ve insanlarımıza belediye hizmetlerini daha fazla ve daha uygun fiyatlarla götürmek için de üzerimize düşeni yapacağız.”

“AFKOOP’U BELEDİYE BÜNYESİNDE KURACAĞIZ”

Başkan Adayı Karataş, sözlerine şöyle devam etti: “Projelerimiz içerisinde yer alan ve belediye ukdesinde kuracağımız AFKOOP Kooperatifi ile evi olmayan dar gelirli aileler ev sahibi olacak. Evi olmayan herkes bu kooperatife başvuru yapabilecek. Kira öder gibi belediyemiz güvencesiyle ev sahibi olunabilecek. Yüksek kira ödeyen vatandaşlarımızı da bu sayede bu yükten kurtarmış olacağız. Bizim açıkladığımız bu proje, Milli Görüş Belediyeciliği’nin insanca yaşamı öncelediğinin ve insanın hakkını koruyan bir belediyecilik anlayışı olduğunun ispatıdır.”

“İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN ANLAYIŞI İLE HİZMET EDECEĞİZ”

Afyonkarahisar ve vatandaşlar için mesai mefhumu gözetmeden çalışacağını ve onlara sahip çıkacağını belirten Başkan Adayı Karataş, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düşüncesiyle bu kadim kente hizmet edeceğiz. Bize verilecek emaneti onurla ve gururla taşıyacağız. Şehrimizi, her türlü istismardan koruyacak, insanlarımızın özgürlüklerine, insanlarımızın haklarının yanında onlar için mücadele edeceğiz. Sosyal politikalarımızla toplumumuzun yaşadığı sorunlara karşı adeta bir sigorta görevi göreceğiz.”

“AFKOOP Ile Dar Gelirlileri Ev Sahibi Yapacağız”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti