Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AFSÜ’de Gençfest Heyecanı Yaşanıyor

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin 6’ncı kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında AFSÜ GençFest 2024 başladı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zafer Sağlık Külliyesi’nde çeşitli etkinliklere, yarışmalara, parkur yarışmalarına ve konserlere ilk günden öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterildi. AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve akademik personel, bando takımı eşliğinde kortej yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşün ardından üniversite topluluklarının ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün açtığı stantları gezen Rektör Okumuş, stantlarda öğrencilerden bilgi aldı.

AFSÜ’de Gençfest Heyecanı Yaşanıyor
19 MAYIS’I KUTLADI
GençFest 2024’ün açış konuşmasını gerçekleştiren AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş öğrencilere seslendi. Rektör Prof. Dr. Okumuş, “Sağlığın Üniversitesi AFSÜ’nün değerli öğrencileri, Üniversitemizin 6. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz AFSÜ GençFest 2024’e hepiniz hoş geldiniz. Gençlik Haftası programları ile aynı tarihlerde, GençFest 2024 ile kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu vesileyle şimdiden hepinizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da canı yürekten kutluyorum” dedi.

AFSÜ’de Gençfest Heyecanı Yaşanıyor
“SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ”
Prof. Dr. Okumuş, “Sizler bu ülkenin gözbebeğisiniz, Sizler bizim geleceğimizsiniz. Dolu dolu bir içeriğe sahip olan AFSÜ GençFest 2024 ile akademik yılın yorgunluğunu atmanızı ve önümüzdeki yıl için enerji toplamanızı; bu sene mezun olarak kariyer yolculuğuna adım atacak arkadaşlarımızın da hoş anılar biriktireceği bir etkinlik yaşamasını diliyorum. Bu etkinlik de siz AFSÜ’lü gençlerimize ve üniversitemizin kıymetli akademik ve idari personeline yeni bir şevk, yeni bir heyecan kazandırmak amacıyla düzenlenmiştir. Zafer Sağlık Külliyesi, inşallah dört gün boyunca öğrenci kulüp ve topluluklarımızın stantları başta olmak üzere paydaş kurumların da desteğiyle birçok aktiviteye, eğlenceye ve konserlere ev sahipliği yapacak” diye konuştu.
AFSÜ GençFest 2024’ün hazırlanmasında emeği olan herkese teşekkürlerini ileten Rektör Okumuş, konuşmasının ardından öğrencilerle sohbet etti.