Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Afyon TÜRKAV’da nöbet değişimi

TÜRKAV Afyonkarahisar Şube Başkanlığında bayrak değişimi yaşandı. 2019 yılından bugüne kadar şube başkanlığını yapan Ahmet Nal, görevi eğitimci İbrahim Kır’a devretti.

Afyon TÜRKAV’da nöbet değişimi

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Nal, görevini İbrahim Kır’a devretti.

Görev değişikliği ile ilgili bir açıklama yapan Ahmet Nal, “2019 yılında atanmış olduğum ve bugüne kadar gücüm yettiği kadar doğrudan hiç sapmadan yürütmeye çalıştığım TÜRKAV Afyonkarahisar şube başkanlığı görevini devretmiş bulunuyorum. Bugüne kadar bana destek olan başta Genel başkanım Ebubekir Korkmaz ve yönetimine, tüm şube başkanı arkadaşlarıma, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Sayın Mehmet Taytak Beyefendiye, MHP Afyonkarahisar il ve ilçe başkanlarıma ve yönetimlerine, en kıymetli olarakta yola çıktığım günden beri desteklerini esirgemeyen devletin asil evlatları siz üyelerimize sonsuz teşekkür ve dua ederim. Bundan sonra da nefer olarak teşkilatımın emrinde mücadeleye devam edeceğim. Haklarınızı helal edin. Görevi devralan İbrahim Kır’a ve yönetimine de başarılar diliyorum.” dedi.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Afyonkarahisar’da bugün hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak
Sıradaki Haber Afyonkarahisar’da bugün hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak