Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Afyon’un sorunlarına yerinde çözüm üretiyoruz”

“Afyon’un sorunlarına yerinde çözüm üretiyoruz”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma programında personeli ile bayramlaştı.
“EL ELE, GÖNÜL
GÖNÜLE VERECEĞİZ”
Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş ve Murat Öner, Belediye-İş Sendikası Başkanı Yücel Şahin, Bem-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhittin Ok, daire müdürleri ve personelin tamamına yakınının katıldığı programda konuşan Başkan Mehmet Zeybek, el ele, gönül gönüle vererek vatandaşlara layık olduğu hizmeti hep birlikte yapacaklarını kaydetti.
“BEN YAPTIM OLDU” ANLAYIŞI YOK
Bayram süresince nöbette olan tüm personeline ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Zeybek, personelin bu süreçte üzerine düşeni fazlasıyla yaptığını söyledi. ‘Ben yaptım oldu’ anlayışıyla değil, sorunları yerinde görerek istişare ve ortak akılla çözüme kavuşturduklarını ifade eden Zeybek, “Makamlar kimsenin tapulu malı değildir. Makamlar, ne Mehmet Zeybek’in, ne Yücel Şahin’in ne de bir başkasının tapulu malı değildir. Tek gayemiz var, kul hakkını gözeterek Belediyemizin gelirini insanlarımıza eşit ve adil olarak dağıtmak, hizmet etmek. Birini diğerine hiçbir zaman tercih etmeyeceğiz. Kimsenin ayrıcalığı olmayacak.” şeklinde konuştu.
“SORUNLARI
MAHALLİNDE ÇÖZÜYORUZ”
Geride bıraktığı Başkanlık süresince sorunları istişareyle çözüme kavuşturmaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Zeybek, “Halkın memnuniyeti bizim için çok çok önemli. Her hafta bir mahalleye giderek mahalle muhtarıyla, mahalle sakinleriyle problemleri yerinde dinleyip mahallinde çözüme kavuşturuyoruz. Geri dönüşler çok çok iyi, olumlu tepkiler alıyoruz. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinizin de kul hakkını gözeteceğinden hiç şüphem yok. Dışarda gezdiğimiz zaman, ‘Hakkım haram olsun’ dedirttirmemek üzere çalışmak durumundayız” dedi.
PERSONELLE ÖĞLE YEMEĞİ YEDİ
Çalışanlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek tek tek bayramlarını kutlayan Başkan Zeybek, aileleriyle birlikte nice bayramlara sağlık, huzur ve mutluluk içinde ulaşmaları temennisinde bulundu. Belediye-İş Sendikası Başkanı Yücel Şahin ve Bem-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhittin Ok’ta birer konuşma yaparak tüm Belediye personelinin mübarek Kurban Bayramı’nı kutladılar.
Bayramlaşma töreni sonrası Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Sosyal Tesislere geçerek öğle yemeğini personeliyle birlikte yedi.