“AK dava 2023’de yeniden iktidara taşınacak”

“AK dava 2023’de yeniden iktidara taşınacak”

AK Parti Trabzon Milletvekili Afyonkarahisar İl Koordinatörü Bahar Ayvazoğlu, Mahalle Başkanlarının AK davayı 2023 yılı seçiminde yeniden iktidara taşıyacaklarını söyledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı 2023 seçim çalışmalarına hız kazandırdı. Bu kapsamda AK Parti Trabzon Milletvekili ve Genel Merkez Afyonkarahisar İl Koordinatörü Bahar Ayvazoğlu teşkilatı ziyaret ederek mahalle başkanları ile bir araya geldi. Ayvazoğlu, Vali Gökmen Çiçek ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret etti.
“2023 SEÇİMİNE ÇOK GÜÇLÜ VE VERİMLİ HAZIRLANIYORUZ”
AK Parti Trabzon Milletvekili Afyonkarahisar İl Koordinatörü Bahar Ayvazoğlu, merkez ve merkeze bağlı mahalle, belde ve köy temsilcilerinin katıldığı toplantıda teşkilat mensuplarına hitap etti. Toplantıya, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Eroğlu ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de katıldı. Ayvazoğlu, “2023 seçim hazırlıklarını aralıksız sürdürüyoruz. Mahalle Başkanlarımızın mahalleleride yapmış oldukları çalışmalar dolayısıyla ayrı ayrı tebrik ediyorum. Rabbim feyzinizi arttırsın, istişarelerinizi bereketli kılsın inşallah. Biz bütün işlerimizde istişarenin bize bir emri ilahi olduğu bilinciyle çalışıyoruz. Biz de bu emri ilahinin gereğini yerine getirmek suretiyle inşallah 2023’e çok daha güçlü, çok daha verimli bir şekilde hazırlanmış olacağız. Burada sizlerden beklentimiz; her bir mahallede oy kullanacak her bir vatandaşımıza kapı kapı ulaşmanız ve hizmetlerimizi anlatmanızdır. Afyonkarahisar merkez ve merkeze bağlı, belde ve köylerde toplamda 109 mahallemiz var. Her bir mahalle başkanımız yürüttüğü çalışmalarla AK davayı yeniden iktidara taşıyacaktır.” dedi.
“BİZ SIRTIMIZI
MİLLETİMİZE YASLIYORUZ”
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Partimizde Cumhuriyetimizi 100. yılına ve 2023 ötesine taşıyacak kadrolar hazırdır. Biz sırtımızı milletin ta kendisine yaslıyoruz. Bizim milletimizle gönül bağımız vardır. Allah’a şükürler olsun ki sırtını terör örgütlerine dayayanlara sırtımızı dayayanlardan olmadık. 98 yıllık bir parti olduğu iddiasında bulunup sırtını PKK terör örgütünün siyasi uzantısına umut bağlayanların şehrimizde ucuz milliyetçilik yaptığına şahit oluyoruz. Afyonkarahisar’da milliyetçi olduğunu iddia edenler PKK bir terör örgütüdür, HDP’de siyasi uzantısıdır diyemeyecek kadar korkak ve acizdir.”
“AFYON SEÇMENİ
BU ZİHNİYETE İNANMIYOR”
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, 2023 yılı seçiminde sandıklardan AK Parti’nin çıkacağına inandıklarının altını çizdi. Karadeniz, “2023 yılı seçimi sonrası sandıklardan öyle bir çıkacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek. Çıkıyor birileri her gün ‘Erken seçim olacak’, ‘Geliyor gelmekte olan’ diye slogan atıyorlar. Onlar da çok iyi biliyor seçimin erken olmayacağını ama kitlelerini bu şekilde oyalıyorlar, aldatıyorlar. Hatta koltuklarını korumak adına ‘seçim olacak’ kılıfıyla kurultaylarını bile erteliyorlar. Oysa şimdiden nasıl kaybettiklerini çok net bir şeklide görüyoruz. Yine kaybedecekler, yine layık oldukları yerde kalacaklar. ABD’den aldıkları destek bile yetmeyecek. Afyonkarahisar’da artık sokakta seçmenlerinin yüzüne bakacak yüzleri kalmayacak. Çünkü kimse bu zihniyete inanmıyor.” şeklinde konuştu.>> Burak AYDIN’ın Haberi

 

“VİZYONU TACİZ TECAVÜZ
VE SAHTE ALKOL OLANLAR PROJELERİMİZİ BEĞENEMEZ”
Uluçay sözlerini şöyle sürdürdü: “Vizyonları; sahte alkol, ibrik, musluk, heykel, taciz ve tecavüz olanların, aziz milletimize hizmet vermesi gayesiyle müjde olarak duyurduğumuz baraj ve sulama projelerini beğenmesini bekleniyoruz. Bu zihniyet maalesef sarhoş eşek heykelini alkışlayıp, Alman hayranlığıyla dolayısıyla Türkiye’nin ürettiği otomobile sırt çeviren ezik bir zihniyettir. Bu zihniyet; Sözde antiemperyalisttir ama Amerika Başkanından emir alacak kadar da eziktir. Afyonkarahisar’da Aziz milletimize yaptığımız hiçbir hizmeti layık görmeyen bu zihniyet bu yüzden de iktidara layık görülmemiş, 2023’te de görülmeyecektir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi