Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti heyeti Kocatepe Mahallesi’ni ziyaret etti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek gelenek hale getirdiği mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Zeybek ve beraberindeki AK Parti heyeti  bu hafta Kocatepe Mahallesini ziyaret etti.

AK Parti heyeti Kocatepe Mahallesi’ni ziyaret etti

Sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak ve  birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Zeybek, bu hafta Kocatepe Mahallesi’ni ziyaret etti. Zeybek’e AK Parti Milletvekilleri; Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur, Mahalle Muhtarı Serkan Keser, teşkilat mensupları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri eşlik etti.

Hemşerileri ile birlikte Gültepe Cami’nde Cuma namazını eda eden Mehmet Zeybek vatandaşlara fesleğen hediye ederek, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Muhtar Serkan Keser’in, esnafların, vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Zeybek, mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgiler aldı.

Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Muhtar Keser, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Mahalle ziyaretinin ardından, Zeybek ve beraberindeki heyet Harbiş Durağında minibüsçü esnafı ile de buluştu.