Başkan Çöl, çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Çöl, çalışmaları yerinde inceledi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, belediye tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı

 

Hisar Mahallesi Topaşe Camii karşısındaki yeni tuvalet inşaatını inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kapalı Spor Salonu etrafındaki spor alanında yapılan bakım, onarım, tamirat, peyzaj ve yenileme çalışmalarını da yerinde değerlendirdi.
“ÇALIŞMALAR
KIŞ AYI GELMEDEN
TAMAMLANACAK”
Yürüyüş yolu ve etrafından yapılan detaylı çalışmaları inceleyen Çöl, “Bu alan etrafında bulunan ve yenilenmesi düşünülen çocuk parkları ile ilgili yapılacak olan projeleri önemlidir. İlçe Mezarlığımızda yapılacak olan peyzaj, yenileme, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. İlçemizin hemen her köşesinde Belediye ekiplerimizin çalışmaları mevcuttur. Bu çalışmaları kış ayları gelmeden bitirerek ilçemizin çehresini değiştirmek için elimizden gelen çaba ve gayreti göstermekteyiz. Bilindiği gibi vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen istek, şikâyet ve öneriler doğrultusunda ilgili müdürlüklerimiz ile gerekli planlamayı yaparak hemşehrilerimizin isteklerini yerine getirmekteyiz.” dedi.
>> Kocatepe Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi