Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“CHP, Eş Başkanlarıyla Belediyeyi Yönetme Hayalini Kuruyor”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal’ı eleştirdi. Arslan, “Her seçim sahte anketler ile Cumhurbaşkanı atayıp, birbirlerine bakanlık verip hayal kuranlar, şimdi de eş başkanları ile belediyeyi yönetmenin hayalini kuruyor.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında ilçe ve belde ziyaretlerine Hocalar ve İhsaniye İlçeleri ile devam etti.

“HER SEÇİM OLDUĞU GİBİ HAYALLERE DALDILAR”

Hocalar ve İhsaniye İlçe ziyaretlerini akabinde açıklama yapan Milletvekili Arslan, “Her seçim kendilerinin millete rağmen iktidar olacağını hayal ederek kendi yaptırdıkları anketlerle kendilerini öne çıkarıyorlar. Kendi yalanlarına kanıp hatta kendilerine Cumhurbaşkanı Yardımcısı atayıp birbirlerine bakanlık verip hayal kuranlar yine aynı hayallerin peşinde giderek Afyonkarahisar’da belediye başkanlığı makamını yanlarından ayırmadıkları eşbaşkanlarıyla yönetmenin hayaline başlamışlar. Aynı zihniyet, Mayıs seçimlerinde de dokuz seçim kaybetmiş Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı ilan etmiş ve sonra boyunlarını bükmüş kiralık bir edayla evlerinin yolunu tutmuştur.” dedi.

“CHP ZULMÜNÜ HAFIZALARDAN SİLEMEZSİNİZ”

“Bu şehirde bir gerçek var.”  diyen Milletvekili Arslan, sözlerine şöyle devam etti: “Bu gerçek CHP zihniyetinin geçmişte yaşattıkları eziyetlerin hafızalardan çıkmadığı, görüntüsü, üstü başı nedeniyle köylülerin şehre almayıp ikinci sınıf insan muamele gördükleri ve Müslümanların inancından dolayı CHP zihniyeti tarafından zulme uğraması. Bu yüzden insanları kandırmaya ve aldatmaya çalışabilirsiniz ama hafızaları silemezsiniz.”

“CHP, Eş Başkanlarıyla Belediyeyi Yönetme Hayalini Kuruyor”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti