Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çınar Ve Kocagöz, Tenis Sahnesinde Parlıyor

Afyonkarahisar’ın yetiştirdiği sporcular arasında yerini alan Hafsa Zehra Çınar ve Doruk Kocagöz teniste Türkiye dereceleri aldı

Çınar Ve Kocagöz, Tenis Sahnesinde Parlıyor

Afyonkarahisarlı sporculardan Hafsa Zehra Çınar, Türkiye Tenis Federasyonu programı kapsamında 22-27 Ocak tarihleri arasında İstanbul Taç Spor Kulübü’nde düzenlenen 10 Yaş Kış Kupası Türkiye Serisi turnuvasında kızlarda birinci oldu. 9 yaşında olmasına rağmen 10 yaş kategorisine katılan İsmail Doruk Kocagöz ise tek erkeklerde ikinci sırayı elde etti.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Hafsa Zehra Çınar ve İsmail Doruk Kocagöz’ü tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Sporcuların genç yaşlarında elde ettikleri bu başarıların gelecekte daha büyük başarılara dönüşeceğine inandığını ifade eden Kasapoğlu, onların çalışma azimlerini ve disiplinlerini takdir ettiğini belirtti. Ayrıca, sporcuların ailelerine ve antrenörlerine de teşekkür eden Kasapoğlu, genç yeteneklerin desteklenmesi ve geliştirilmesi için spor altyapı çalışmalarının önemine vurgu yaptı.