İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda 28 Mayıs Dünya Oyun Oynama Günü Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği düzenleniyor.
MERKEZ VE İLÇELERDE DÜZENLENİYOR
Büyük bir coşkuya sahne olan Şenlik hakkında değerlendirmede bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Afyonkarahisar ve 17 ilçede bu şenliği düzenlediklerini, gençlerin geleneksel oyunları öğrenmesini önemsediklerini belirtti.