Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Didem Özel’in Babası Kimdir?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) değişim şart diyerek, genel başkan seçilen Özgür Özel’in, eşi Didem Özel kimdir, Didem Özel’in babası kimdir? Detayları Haberimizde…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Arama motorlarında en çok aratılan başlık Didem Özel’in babası kimdir? Sorusu yer aldı. Peki, Didem Özel’in babası kimdir?

DİDEM ÖZEL KİMDİR?

CHP Lideri Özgür Özel hakkında bilgi araştırma yapanlar Özel’in eşi Didem Özel’le ilgili sorgulamalarda yapıyor. Aslen Manisalı olan Özgür Özel, 48 yaşındadır. Özgür Özel, 19 yaşındayken âşık olduğu eşi Didem Özel ile Eczacılık fakültesinde tanıştı. Özel çifti aşklarını evlilikle sonulandırdılar. Çiftin, İpek ismini verdikleri bir kız evlatları bulunmaktadır. Özel’in meslektaşı olan eşi Eczacı Didem Özel, aslen Giresun’a bağlı Bulancak İlçesindendir.

ÖZGÜR ÖZEL KİMDİR?

1974 yılında Manisa’da dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitiminin ardından Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi.

Manisa Eczacı Odasında 1 dönem Genel Sekreterlik ve 2 dönem Oda Başkanlığı görevlerini yaptı. Aynı yıllarda Manisa Akademik Odalar Birliği Dönem Sözcülüğü ve Başkanlığı görevlerini yürüttü. Uluslararası Eczacılık Federasyonu, Avrupa Birliği Eczacılık Grubu, Avrupa Eczacılık Forumu gibi uluslararası örgütlerde üyeliği bulunmaktadır. Türk Eczacıları Birliğinde 1 dönem Saymanlık, 2 dönem Genel Sekreterlik görevlerini yürüttü.

CHP’den 24, 25 ve 26. Dönemde Manisa Milletvekili seçildi. Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu, Soma Maden Araştırma Komisyonu, CHP Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu ve CHP Üniversitelerin ve Öğrencilerin Sorunlarını Araştırma Komisyonu Üyeliği görevlerini üstlendi.

Evli ve bir çocuk babası olan Özel, iyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilmektedir.

DİDEM ÖZEL’İN BABASI KİMDİR?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) değişim şart diyerek, genel başkan seçilen Özgür Özel’in, eşi Didem Özel’in babası hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.