Bilecik Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğünce ‘Yasadışı Göçle Mücadeleye Yönelik’ yapılan operasyonda Türkiye’de yasal kalış hakkı olmayan ve vize süresini ihlal eden 6 şahıs yakalandı. Şahıslar sınır dışı edilmek üzere; Bursa Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edildi.
Düzensiz Göçmen Operasyonu: 6 Gözaltı
Bilecik’te düzenlenen operasyonda yurda kaçak yollardan giren ve vize süresini ihlal eden 6 şahıs yakalandı.
![Düzensiz Göçmen Operasyonu: 6 Gözaltı Bilecik’te düzenlenen operasyonda yurda](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/Duzensiz-Gocmen-Operasyonu-6-Gozalti-kopya-1100x650.jpg)