Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Emeklilerimize Bayramı Zehir Ettiler”

Kurban Bayramı nedeniyle İYİ Parti’nin Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma töreni, yoğun katılımla gerçekleşti. İYİ Parti İl Başkanı Mısırlıoğlu, törende yaptığı konuşmada hükümeti eleştirdi

Kurban Bayramı nedeniyle İYİ

"Emeklilerimize Bayramı Zehir Ettiler"

Programda önce İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu tarafından gönderilen kutlama mesajı okundu. Ardından İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu bir konuşma yaparak bayramlarının özü ve önemine dikkat çekti. Mısırlıoğlu, bayramların birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirdiği, dargınlıkların sona erdiği günler olduğunu vurguladı. Mısırlıoğlu halkın bayram coşkusunun engellendiğini dile getirerek, emeklilere yapılması gereken zammın altını çizdi ve asgari ücret ile ilgili düzenlemelerin yapılmasının önemini ifade etti.

"Emeklilerimize Bayramı Zehir Ettiler"

Mısırlıoğlu yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir. Maalesef milletimizin bayram neşesini bile ellerinden aldılar. Vatandaşlarımızın bırakın tatil yapmasını memleketine gitmesine bile mani oldular. Emeklilerimize bayramı zehir ettiler. Temmuz ayı geliyor, mutlaka gerekli yasal düzenlemeler yapılmalı emeklilerimizin açlık sınırın altında yaşamasına son verilmeli. Asgari ücrete amasız, fakatsız ara zam yapılmalıdır

"Emeklilerimize Bayramı Zehir Ettiler"

Son olarak Mısırlıoğlu, her şeye rağmen bayramın huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu.

Mısırlıoğlu” bu anlamlı bayramın hemşerilerimiz için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum.”

İYİ Parti, AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Parti heyetleri ve Alperen Ocakları ile karşılıklı bayram ziyaretleri gerçekleştirildi.

"EMEKLİLERİMİZE BAYRAMI ZEHİR ETTİLER"