Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emirdağ Belediyesi’nde Yeni Atama

Emirdağ Belediyesi’nin yeni dönemde görev yapacak başkan yardımcısı belli oldu.

Emirdağ Belediyesi’nin yeni dönemde

-31 Mart yerel seçimlerinin ardından Emirdağ Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Serkan Koyuncu mazbatasını aldıktan 2,5 ay sonra belediye başkan yardımcısını belirledi. Oluşturulan güçlü kadro ile Emirdağ’a çağ atlatmaya devam edeceklerini belirten Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “5 yıl boyunca çok çalıştık, önümüzdeki 5 yıl için de ‘Değişen, Gelişen ve Büyüyen Emirdağ ’ hedefimiz için çok çalışacağız. Duruşu ve kariyer hayatı ile örnek teşkil eden ve Emirdağ’ımıza birlikte çok şey katacağımıza inandığım yeni Başkan Yardımcımız Mehmet Emin Kalender’e yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, Emirdağ için durmak yok yola devam diyoruz” dedi.

MEHMET EMİN KALENDER KİMDİR?

1986 yılında Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Emirdağ’da tamamlayan Başkan Yardımcısı Kalender, Konya Selçuk Üniversitesinde Türkçe Öğretmenliği bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü/İnternet ve Bilişim Teknolojileri Yöntemi dalında Yüksek Lisansını tamamladı.

İş hayatında eğitim, basın yayın, yapı denetim sektörlerinde hizmet yapan Başkan Yardımcısı Kalender, 13 yıldır İç İşleri Bakanlığında aktif olarak görev yapıyordu. Emirdağ Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanan Mehmet Emin Kalender evli ve 2 çocuk babasıdır.