Enerji grubu masa başı tatbikatı yaptı

Enerji grubu masa başı tatbikatı yaptı

Yerel Düzey Enerji Çalışma Grubu Operasyon Planı Değerlendirme Toplantısı’nda
ana çözüm ortakları Plan Değerlendirme ve Masa Başı Tatbikatı yaptı

 

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Afet Müdahale Planı Enerji Çalışma Grubu Değerlendirme Toplantısı AFAD Müdürlüğü Salonu’nda yapıldı.
Afyonkarahisar Afet Müdahale Sistemi içinde yer alan ve Afyonkarahisar Osmangazi EDAŞ ana çözüm ortaklığında hazırlanan Yerel Düzey Enerji Çalışma Grubu Operasyon Planı Değerlendirme Toplantısına; İl AFAD Müdürü Mehmet Buldan Başkanlık etti. Toplantıya ana ve destek çözüm ortağı kurum ve kuruluşların görevlileri katıldı. Toplantıda Afyonkarahisar Afet Müdahale Planı kapsamında, olası bir afette, afet bölgesinde elektrik, doğalgaz vb. enerji hatlarının acil onarımını yaparak en kısa sürede bu hizmetlerin normale dönmesini sağlamaya yönelik koordinasyondan sorumlu çözüm ortakları çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Ana çözüm ortağı Afyonkarahisar Osmangazi EDAŞ ve destek çözüm ortakları İl Emniyet Müdürlüğü, DSİ 183. Şube Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, AKSA Doğalgaz A.Ş., AFJET, TEİAŞ tarafından hazırlanan Yerel Düzey Enerji Çalışma Grubu Plan Değerlendirme ve Masa Başı Tatbikatı gerçekleştirildi. Plan Değerlendirme Toplantısı Enerji Çalışma Grubu Operasyon Planından Sorumlu Afyonkarahisar Osmangazi EDAŞ yetkilisi Rıza Aktepe tarafından gerçekleştirilen sunum ile başladı. Her ay 2 çalışma grubunun operasyon planın değerlendirildiği toplantılar ve masa başı tatbikatları Eylül ayına kadar devam edecek.
>> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi