Afyonkarahisar İl Müftülüğü İl Engelli Koordinatörlüğü’nce Engelsiz Kur’an Kursiyerleri ve aileleri tarafından hazırlanan “Engeller Bize Ne Söyler” programı yarın sabah saat 10.00’da Kamil Miras Anadolu Lisesi Şehit Kerim Üye Konferans Salonu’nda başlayacak.
“Engeller Bize Ne Söyler” Programı Yarın
Engelsiz Kur’an Kursiyerleri ve aileleri tarafından hazırlanan “Engeller Bize Ne Söyler” temalı programı yarın sabah yapılacak
![“Engeller Bize Ne Söyler” Programı Yarın Engelsiz Kur’an Kursiyerleri ve](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Engeller-Bize-Ne-Soyler-Programi-Yarin-kopya-1100x650.jpg)