Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Engelli Dostu Bir Belediye Vaat Ediyorum”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, 31 Mart’ta seçimi kazanması halinde engelli dostu bir belediye vaat ettiğini belirtti.

“Engelli Dostu Bir Belediye Vaat Ediyorum”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan ve yönetim kurulu üyelerini dernekte ziyaret etti.

Belediye Başkan Adayı Yağcı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Belediye Başkanı seçilmem halinde özel bireylerin farkında olmak ve sorunlarına çözüm üretmek için çaba göstereceğiz. 31 Mart’ta seçimi kazanırsam şimdiden engelli dostu bir belediye vaat ediyorum. Özel bireylerin engelleri aşarak toplum içinde hayatlarını en iyi koşullarda sürdürmeleri için her zaman destekte bulunmaya açığız. Konuyla ilgili sivil toplum kuruluşları ile müşterek çalışmalar yürüterek daha olumlu sonuçlar elde edilmesi her zaman mümkündür. Engellilerimiz için her alanda sarı çizgi oluşturulması, engelli kardeşlerimizin rahat bir şekilde yürümeleri ve hareket etmesi şeklinde gerekli düzenlemeler yapılmalıdır. İnşallah göreve seçilirsek engelli park yerlerinin rahat kullanılması için ne gerekiyorsa yapacağız. Hiç unutmamalıyız ki her sağlıklı birey aslında bir engelli adayıdır.”