Şubat ayından bu yana devam eden proje kapsamında projeye katılan çocuklar ve gönüllü gençler, Kırklar Camii Kur’an Kursu Öğreticisi Nahide Bayat ve Manevi Rehber Zennure Kavurkacı eşliğinde piknikte buluştu. Açık havada eğlenceli vakit geçiren öğrenciler, Paşa Camii’ni ziyaret edip ikindi namazını kıldılar.
Gençlerle Çocuklar Piknikte Buluştu
Genç Gönüller, Çocuk Gönüllerle Buluşuyor”projesi kapsamında piknik etkinliği düzenlendi
![Gençlerle Çocuklar Piknikte Buluştu Genç Gönüller, Çocuk Gönüllerle](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Genclerle-Cocuklar-Piknikte-Bulustu-2-kopya-1100x650.jpg)