Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hedef Yeşil Bolvadin

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı’nın destekleri ile Horan Parkı’nda gerçekleştirilen ağaç dikme etkinliği, yoğun katılımla gerçekleşti

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş

Bolvadin’de Horan Parkı’nda “Daha Yeşil Bir Bolvadin Daha Yeşil Bir Horan Parkı” için ağaç dikme etkinliği yapıldı. Etkinliğe katılan vatandaşlar, Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı öncülüğünde, belirlenen alanlara fidan dikerek doğaya katkıda bulundu. Aynacı, doğanın korunmasının ve yeşil alanların artırılmasının önemine dikkat çekerek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Etkinlik boyunca vatandaşlara ağaç dikiminin önemi anlatıldı ve her katılımcıya birer fidan verildi. Fidan dikimi sırasında çocuklar da ailelerine yardım ederek, doğa sevgisinin küçük yaşlarda aşılanmasının önemi vurgulandı.

HEDEF YEŞİL BOLVADİN

BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEK

Etkinlikte konuşan Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı; “Hem bu günümüz hem geleceğimiz için ağaçlar dikmek çok önemli. İlçemizde her alanda yaptığımız çalışmalar gibi yeşil ve geleceğe mutlu bakan bir Bolvadin için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu etkinlikle başlattığımız ağaç dikim çalışmalarımıza sürekli devam edeceğiz ve Bolvadin’in her yerine ağaçlandırmış olacağız” dedi.

HEDEF YEŞİL BOLVADİN