Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İYİ Parti, Ahmetpaşa Belde Belediye Başkan Adayını açıkladı! İşte O İsim?

İYİ Parti Afyonkarahisar teşkilatı Sinanpaşa ilçe başkanlığında düzenledikleri toplantıda; 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Sinanpaşa ilçesi Ahmetpaşa belde Belediye Başkan Adayı olarak Abdullah Başak’ı açıkladı.

İYİ Parti, Ahmetpaşa Belde Belediye Başkan Adayını açıkladı! İşte O İsim?

İYİ Parti teşkilatı, Ahmetpaşa belde Belediye başkan adayını düzenlediği bir toplantıda açıkladı. Toplantıya; İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu,il yönetim kurulu üyeleri,  Sinanpaşa ilçe başkanı Hakan Sivrioğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Ahmetpaşa belde Belediye Başkan adayı Abdullah Başak ve partililer katıldı.

 

“AHMETPAŞA BELDEMİZİ KAZANACAĞIZ”

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Ahmetpaşa Belde Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Başak’ın arkasında olduklarını ifade ederek,  “Ahmetpaşa beldemizi layık olduğu şekilde yönetecek bir belediye başkanını inşallah önümüzdeki seçimlerde kazandıracağız. Ahmetpaşa’ya Abdullah Başak yakışır. Hizmet etmek için iktidar veya muhalefet partisi belediye başkanı olmanın önemi yok. Hizmet yapacak başkanın dürüst namuslu harama el uzatmayan kişiliğe sahip olması önemli olan. Sizlerden çok çalışmanın sözünü istiyorum. Abdullah Başak Ahmetpaşa’ya devasa hizmetler yapacaktır. Abdullah kardeşim beşikteki bebekten en yaşlı vatandaşımıza kadar herkesin başkanı ve hizmetkarı olacaktır. Bizde her zaman Abdullah kardeşimin kale gibi arkasında olacağız.” dedi.

“HALKININ HİZMETKÂRI OLMAYA TALİBİM”

Ahmepaşa Belde belediye başkan adayı Abdullah Başak ise “Ben ülkemi, bulunduğum ili, yaşadığım beldeyi ve burada yaşayan bütün insanları çok seviyorum bu yüzden beldemde hizmete talibim. Belde sınırları boyunca hiçbir ayrım gözetmeksizin herkesin sorunlarına çözüm, sıkıntılarına çare, yaralarına merhem olmaya talibim. Ahmetpaşa belde halkının hizmetkârı olmaya talibim. Daha iyi bir gelecek, daha iyi hizmet, daha iyi bir Ahmetpaşa için mücadele edeceğime söz vererek yola çıktığımı belirtmek isterim. Bu yolda gönül verdiğiniz, destek verdiğiniz ve yanımda olduğunuz için hepinize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım. “dedi.

ABDULLAH BAŞAK KİMDİR:

05.09.1973 yılında Ahmetpaşa beldesinde dünyaya gelen Abdullah Başak, ilk ve ortaokulu Ahmetpaşa beldesinde tamamladı. Lise eğitimini Afyonkarahisar merkezde tamamlayan Başak,  Halkla ilişkiler ve Reklamcılık mezunu. 1997 yılında Afyonkarahisar SSK hastanesinde memur olarak atandı. 2017 yılında ise Grand Grup Limited şirketini kurdu. Son olarak Devlet hastanesinde görev yaptı.