Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KA131 Erasmus+ Staj Konsorsiyumları Hareketliliği Konuşuldu

KA131 Erasmus+ Staj Konsorsiyumları Hareketliliği Konuşuldu
KA131 Erasmus+ Staj Konsorsiyumları Proje Toplantıları Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Toplantılar kapsamında 2021 yılına ait EPO Staj Konsorsiyumu, Gastronomi Staj Konsorsiyumu, Veteriner Staj Konsorsiyumu, Yeraltı Kaynakları ve Enerji Staj Konsorsiyumu ve BEM Staj Konsorsiyumu projelerinin genel değerlendirmesi ve kapanışı yapıldı.  Toplantıda ayrıca 2022 projelerine ait hibe kullanım durumları analiz edilerek 2023 projelerine ait hibe dağılımı ve protokolleri değerlendirildi.KA131 Erasmus+ Staj Konsorsiyumları Hareketliliği Konuşuldu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplantıya Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (UİM) Müdürü Doç. Dr. Volkan Yüncü, Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Fatih Güngör, UİM’de görevli akademik ve idari personel ile 14 üniversitenin temsilcisi katıldı.

Toplantıda Öğr. Gör. Dr. Nilda Hocaoğlu ile Öğr. Gör. Turan Ulaş tarafından proje yönetimi, başvuru süreçleri ve hibenin etkin kullanılması amacıyla bilgilendirmeler yapıldı. 2021 yılından itibaren karşılaşılan problem üzerine çözüm önerileri sunulduğu; kurumsal destek bütçesinin kullanımı hakkında fikir alışverişinde bulunulan toplantıda; deneyim paylaşımı, hibelerin etkili ve verimli kullanılması adına öneriler sunularak, staj faaliyetlerinin yaygınlaştırılması, görünürlüğünün artırılması ve tanıtım ürünlerinin kullanımı hakkında bilgilendirmeler yapıldı.