“MHP’li Belediyeler, üretken belediyecilik ruhuyla çalışıyor”

“MHP’li Belediyeler, üretken belediyecilik ruhuyla çalışıyor”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP’li Belediyeler’in üretken belediyecilik ruhuyla çalıştıklarını belirtti

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Ahmetpaşa, Sinanpaşa, Kırka, Serban ve Kızılören belediyelerini ziyaret etti. Milletvekili Taytak, Belediye Başkanları’nın MHP’nin üretken belediyecilik ruhunu ortaya koyarak hizmet ettiklerini söyledi.
Ziyaretlere MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Başkan Yardımcıları Ahmet Kahveci, Doğan Şimşek ve İl Sekreteri Beytullah Bostancı katıldı. Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet ilk olarak Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyup Yakan’ı ziyaret etti. Belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Yakan, şimdiye kadar belediyeye vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür ederek, “Seçim öncesi vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdik. Bu sözlerin yerine gelmesinde Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın ve il teşkilatımızın büyük desteği oldu. Ben buradan kasaba halkım adına kendilerine teşekkür ediyorum. 2021 yılı içerisinde hayata geçirmeyi düşündüğümüz önemli projelerimizde var. Yine projeler için Milletvekilimizden destek istiyoruz.” dedi.
Milletvekili Taytak Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer ve Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ı ziyaret ederek Sinanpaşa için ne yapılması gerekiyorsa Cumhur İttifakı ruhu ile ellerinden gelen gerekli desteği vereceklerini söyledi.
TAYTAK’A ÖZEL TEŞEKKÜR
Milletvekili Taytak daha sonra Kırka Belediyesi’ne geçerek Belediye Başkanı Bekir Uykan’ı ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Taytak’a ve il yöneticilerine teşekkür eden Başkan Uykan, belediye çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile Kırka’ya hizmet ediyoruz. Belediyenin asli görevleri dışında sosyal projelere de ağırlık vererek vatandaşlarımız ile iç içe oluyoruz. Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ile kasabamıza önemli hizmetler yaptık yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. Milletvekili Taytak’ın diğer durağı ise Serban Belediyesi oldu. Serban Belediye Başkanı Vedat Köse, “Kasabamızın ihtiyaç ve taleplerini her fırsatta Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a ilettik. Sağolsun bizi Ankara’dan hiçbir zaman eli boş göndermedi. Araç ve ekipman konusunda önemli destekler aldık. Son olarak Da Güneş Enerji Sistemimizin yapımına başladık. Desteklerinden dolayı kasaba halkı adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
“HER ZAMAN
TEMAS HÂLİNDEYİZ”
Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet daha sonra Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol’u ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erol, Milletvekili Taytak’ı Kızılören Belediyesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek Kızılören için el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Başkan Erol, projelerinin Ankara’da takibi ve desteklenmesi noktasında Milletvekili Taytak ile her zaman iletişim halinde olduklarını kaydederek, “İlçemize yatırım ve hizmet yolunda kapısını çaldığımızda bizim için elinden geleni yapıyor. Sayın vekilimize hizmetlerimize destekleri ve ilçemize kazandırdıkları için hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
“VAATLERİN BÜYÜK
KISMI YERİNE GETİRİLMİŞ”
Ziyaretleri değerlendiren Milletvekili Taytak, “Ankara’daki bürokrasi ziyaretlerimize ara vererek Afyonkarahisar’da Ahmetpaşa, Kırka, Serban ve Kızılören belediyelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde gördük ki belediye başkanlarımız kendi bölgelerinde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Belediye Başkanlarımız Milliyetçi Hareket Partisinin üretken belediyecilik ruhunu ortaya koyarak hizmet ediyorlar. İl teşkilatımızda il bazında olacak hizmetlere koşturuyorlar. Bizde Ankara’da bakanlık ve bürokrasi ziyaretlerinde bulunarak Cumhur İttifakı ruhuyla belediyelerimizin talep ve isteklerini imkanlar dahilinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Belediye Başkanlarımızın seçim öncesi vatandaşlarımıza vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdiklerini görüyoruz. Afyonkarahisar için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. >> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi