Gaziantep’in Islahiye ilçesi Yolbaşı Mahallesi’nde kuduz olan bir köpeğin vatandaşı ısırması sonucu mahale karantina altına alındı. Hayvan Sağlık Zabıta Komisyonunca 6 ay boyunca mahalleye giriş ve çıkışlar denetim altında tutulacak. Mahalleye uyarı tabelasının da asılmasıyla zabıta ekipler vatandaşları bilgilendirmeye başladı.
O Mahalle Kuduzdan Karantinada!
Vatandaşı ısırdıktan sonra ölen köpeğin kuduz olduğu ortaya çıktı.
![O Mahalle Kuduzdan Karantinada! Vatandaşı ısırdıktan sonra ölen](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/O-MAHALLE-KUDUZDAN-KARANTINADA-kopya-1100x628.jpg)