Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öğrenciler geleneksel çocuk oyunları oynadı

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün uzman antrenörleri tarafından Atatürk İlkokulundaki öğrencilere yönelik etkinlik düzenlendi.

Öğrenciler geleneksel çocuk oyunları oynadı

2023-2024 eğitim öğretim yılı kapsamında Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri, Atatürk İlkokulu öğrencilerine yönelik Geleneksel Çocuk Oyunları ve fiziksel aktivite etkinliği düzenledi. Alanında uzman antrenörler eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler eğlenceli oyunlar oynayarak hem spor yapmanın hem de birlikte vakit geçirmenin keyfini çıkardı.

Etkinlik kapsamında öğrenciler geleneksel çocuk oyunlarını oynarken aynı zamanda sporun önemini de öğrendi. Antrenörler tarafından öğrencilere spor yapmanın sağlıklı yaşam için ne kadar önemli olduğunu anlatıldı ve düzenli spor ve egzersiz yapmanın vücuda faydalarını aktarıldı.

Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen etkinliği yakından takip ederek, “Bizler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her zaman öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde büyümelerini ve gelişmelerini önemsiyoruz. Bu etkinlik sayesinde öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de spor yapmanın faydaları hakkında bilgi sahibi oldu. Etkinlikte emeği geçen antrenörlerimize, spor uzmanı arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize ve okul müdürümüze teşekkür ediyorum.” dedi.