İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi idarecileri ile yapılan toplantıya katıldı.
Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda Müdürü Sünnetci başkanlığında yapılan toplantıya Din Öğretimi Şube Müdürü Abdullah Kaya ile Merkez İmam Hatip Ortaokulu ve Lise idarecileri katıldı. Toplantıda idareciler okullarında yürütülen örnek projelerden bahsettiler.
Yaptıkları örnek projelerden dolayı idarecilere teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Sünnetci, “Akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmaların yanında öğrencilerimizi bilimsel, sportif, sosyal, manevi ve kültürel çalışmalarla da desteklemeye devam etmeliyiz. Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı her alanda yetiştirmek bizlerin en öncelikli amacı olmalıdır.” dedi.