Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Öğrencilere Ücretsiz Kurs Desteği Vereceğiz”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, gençlerle biraraya geldi. Uluçay, “Sınavlara hazırlanan öğrenci kardeşlerimiz için hem e – kurs sistemi ile online destek vereceğiz hem de online dışında yararlanmak isteyen kardeşlerimiz için kurs merkezi açacağız.” dedi.

“Öğrencilere Ücretsiz Kurs Desteği Vereceğiz”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Genlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik buluşması programına katıldı. Programda; AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve il başkan yardımcıları hazır bulundu.

“ŞEHRİN GELECEĞİ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Gençlik Buluşması Programında gençlerin görüşlerini dinleyerek, gelecek projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Adayı Uluçay, “Genç buluşmak şahsıma büyük bir enerji ve motivasyon sağlıyor. AK Dava’mızın hem Afyonkarahisar’ımızda hem de ülkemizde nice zaferler kazanmasında en güzel çalışmaları gerçekleştiren bir gençlik teşkilatı ile çalışıyor olmaktan çok mutluyum. Afyonkarahisar’ımızda hiçbir zaman Sayın Cumhurbaşkanımızı mahçup etmeyerek gayret ve azimle çalıştığınıza ben şahidim. Bu çalışmaların meyvelerini 14 Mayıs ve 29 Mayıs seçimlerinde aldık. İnşallah teşkilatın her kademesinde görev almış, gençlik kollarından gelmiş bir ağabeyiniz olarak 31 Mart yerel seçimlerinde de yeni bir zafere birlikte imza atacağız. Gençlerimizin her alanda aktif katılımı sağlaması ve önerileri Afyonkarahisar’ımızın gelişimi için büyük önem taşıyor. Afyonkarahisar’ımızın geleceğini şekillendirmek için birlikte çalışacağız.” dedi.

“Öğrencilere Ücretsiz Kurs Desteği Vereceğiz”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KURS DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Sözlerine gençler için gerçekleştireceği projeleri anlatarak devam eden Uluçay, “Proje tanıtım toplantısında tüm detayları paylaşacağız ama sizlere şimdiden müjdesini vermek istiyorum. Mahallerimizde sinema salonları, oyun salonları, kütüphanesi olan merkezler inşaa edeceğiz. Sınavlara hazırlanan öğrenci kardeşlerimiz için hem e – kurs sistemi ile online destek vereceğiz hem de online dışında yararlanmak isteyen kardeşlerimiz için kurs merkezi açacağız. Ücretsiz düzenleyeceğimiz kültürel geziler ve e – spor projelerimiz arasında bunları da proje tanıtım toplantımızda sizlerle paylaşacağız inşallah.” diye konuştu.

BAŞKAN ADAYI ULUÇAY’A SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ YAPILDI

Sözleri sıkça “İşte gençlik işte Başkan.” sloganlarıyla kesilen Hüseyen Ceylan Uluçay gençlerin kendisine hazırladığı doğum günü sürprizi ile karşılaştı. Gençlerin kendisine hazırlamış olduğu sürpriz ile duygulu anlar yaşayan Uluçay’a, “Sevmeyiz biz dem’li çayı gönlümüz ister Uluçay’ı” “Hezin hezin gir kapıdan olacak inşallah Uluçay Başkan” gibi sloganlar atıldı. Gençlik Buluşması programı sonunda katılımcıların sorularını Uluçay tarafından cevaplandırıldı. Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sonlandırıldı

“Öğrencilere Ücretsiz Kurs Desteği Vereceğiz”