“OSB’ler kalkınmanın lokomotifi”

“OSB’ler kalkınmanın lokomotifi”

Vali Gökmen Çiçek, ilçelerin kalkınması için lokomotif konumunda olan Organize Sanayi Bölgeleri’nin büyümesi, gelişmesi üretime ve istihdama katkı sağlaması için her türlü desteğe hazır olduğunu söyledi

 

İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı İscehisar İlçesi’nde Vali Gökmen Çiçek’in başkanlığında yapıldı.
Vali Gökmen Çiçek başkanlığında İscehisar OSB’de yapılan toplantıya İscehisar Kaymakam Uğur Kapar, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Müteşebbis Heyet Üyeleri katıldı.
“OSB’LERİN GELİŞMESİ İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM”
Toplanın açılış konuşmasını yapan Vali Gökmen Çiçek, “İlçelerimizin kalkınması için lokomotif konumunda olan Organize Sanayi Bölgelerimizin çalışmaları işadamlarımızı, çalışanları, ekonomiyi, kalkınmayı doğal olarak ilimizi ve ülkemizi etkilemektedir. Organize Sanayi Bölgemizi birbirlerinden ayırt etmiyoruz. OSB’lerin büyümesi, gelişmesi üretime ve istihdama katkı sağlaması aynı zamanda müteşebbis ve girişimcilere hitap edebilmesi için her türlü desteğe her zaman hazırım.” dedi.
GENİŞLEME ÇALIŞMALARI GÖRÜŞÜLDÜ
Gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam eden toplantıda Afyonkarahisar OSB ve İscehisar Mermer İhtisas OSB’nin genişleme çalışmaları da görüşüldü. 150 hektar çalışma alanı olan ve yüzde 90 doluluk oranına ulaşan İscehisar OSB’de ilave 278 hektar alan genişletme çalışmaları devam ediyor. Toplantı Vali Gökmen Çiçek ve beraberindekilerin karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmasıyla sona erdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi