Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özbekistan Heyeti, Vali Yiğitbaşı’na “Çapan” Takdim Etti

Ticari ilişkileri geliştirmek ve turizm alanında işbirliği yapmak için Afyonkarahisar’a gelen Özbek heyet, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na Özbek milli kıyafeti “çapan”ı takdim etti

Ticari ilişkileri geliştirmek ve

Programları kapsamında ikili işbirliklerini geliştirmek amacıyla Afyonkarahisar’da bulunan Özbekistan’ın Namangan şehri Valisi Şavkat Abdurazakov ile Vali Yardımcısı Okibjon İnamov, Özbekistan Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Maşrab Mamirov, Çartak İlçesi Belediye Başkanı İlhom Sattarov ve Valilik Özel Kalem Müdürü Ahmad Mamadcanov, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret etti.  Özbek heyet, Vali Yiğitbaşı’na Özbekistan’ın milli kıyafeti “çapan”ı takdim etti.

Ziyaret sırasında kendisine eşlik eden Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol ve ZAFTODER Başkanı Ali Gümüşhan ile birlikte Vali Yiğitbaşı ve Namangan Valisi Abdurazakov, iki şehir arasında sağlık, turizm ve ekonomik ilişkileri geliştirmek, ortak projelere imza atmak ve ‘Kardeş Şehir’ protokolüyle özellikle termal  turizm yatırımlarını artırmak üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Özbekistan Heyeti, Vali Yiğitbaşı’na “Çapan” Takdim Etti