Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özkaya: AK Parti Yerel Seçimlerde Afyonkarahisar’da Yeni Rekorlara İmza Atacak

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, AK Parti olarak sürekli sahada gayret gösteren bir ekipleri olduklarını söyleyerek,  “Önümüzdeki yerel seçimlerde de Afyonkarahisar’da AK Parti yeni rekorlara imza atacak.” dedi

Özkaya: AK Parti Yerel Seçimlerde Afyonkarahisar’da Yeni Rekorlara İmza Atacak

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya il genelinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Özkaya AK Parti Yerel Seçimlerde Afyonkarahisar’da Yeni Rekorlara İmza Atacak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“MADENCİLİK AFYONKARAHİSAR’DA ÇOK ÖNEMLİ NOKTALARA GELDİ”

Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu ev sahipliğinde 5’ncisi düzenlenen, “Hayatımız Maden Çalıştayı’ na katılan Milletvekili Özkaya burada bir açıklama yaptı. Başta mermercilik olmak üzere madencilik sektörünün Afyonkarahisar’da çok önemli noktalara geldiğini söyleyerek, “Bizlerde bugün Sayın Başkanımız İbrahim Alimoğlunun ev sahipliğinde iş insanlarımız, ihracat birliklerimiz ve kamu yöneticilerimiz ile bir araya gelerek sektörün bugününü ve yarınını görüşme fırsatı yakaladık. Afyonkarahisar için atılabilecek adımları istişare ettik. Toplantımızın ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ardından, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve teşkilat mensupları ile Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan ve yönetimine ziyaret gerçekleştiren Özkaya, sonrasında sanayi sitesindeki esnafları ziyaret ederek vatandaşlar ile görüştü.

Daha sonra gelinini kaybeden AK Parti Fatih Mahalle başkan Orhan Karasoya ve abisini kaybeden Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik’e taziye ziyaretlerinde bulundu.

“SAHADA SÜREKLİ GAYRET GÖSTEREN BİR EKİBİMİZ VAR”

Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen “Ulu Önder Atatürk’ün Ebediyete İrtihalinin 85. Yıl Dönümü Anma Programı’na ” katılan Milletvekili Özkaya, program sonrasında Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Sülümenli Beldesinde devam eden yol yapım çalışmalarını inceledi. Burada açıklama yapan Özkaya, il genelinde ve ilçelerde doğalgaz çalışmaları, yol yapım çalışmaları ve diğer çalışmaların son hızla devam ettiğini ifade ederek, “Sıcak asfalt serme konusunda rekorlar kıran İl Özel İdaremize ve Belediyelerimize buralarda görev yapan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Ülkemiz terminolojisine AK Belediyecilik kavramını kazandıran partimiz, Afyondaki Belediye Başkanlarımızla birlikte dur durak bilmeden çalışmaktadırlar. İllaki bir takım aksaklıklar veya gecikmeler olabilmektedir. Ancak vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde görüyoruz ki hemşerilerimiz bu durumların gayet farkında ve “Yaparsa AK Parti Yapar, yaparsa sizler yaparsınız Sayın Vekilim” diyerek partimize teveccüh göstermektedirler. Milletvekillerimizle, teşkilatımızla, Belediye Başkanlarımızla sürekli olarak sahada olan gayret gösteren bir ekibimiz var. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de Afyonkarahisar’da AK Parti yeni rekorlara imza atacak.” dedi.

Vahdet Sitesi Camiinde Cuma namazı kılan Özkaya, akabinde vatandaşlar bir araya gelerek, İhsaniye ve Dinar ilçelerinde ziyaretlerine devam etti.

Özkaya AK Parti Yerel Seçimlerde Afyonkarahisar’da Yeni Rekorlara İmza Atacak