Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Saadet Partisi’nden, Müftü İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Saadet Partisi Afyonkarahisar il teşkilatı, Afyonkarahisar İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi’nden, Müftü İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl başkanı Beytullah Karataş ve beraberindeki heyetle Afyonkarahisar İl Müftülüğü görevine başlayan Lütfü İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“SAADET PARTİSİ TÜM DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Saadet Partisi Afyonkarahisar İl başkanı Beytullah Karataş, İslam’ın gerçek kaynaklardan anlaşılması noktasında din görevlilerinin vazifesinin büyük önem taşıdığını ifade etti. Karataş, “Şehrimize atanarak göreve başlayan Lütfü İmamoğlu hocamızı ziyaret ettik. Toplumda İslam’ın gerçek kaynaklardan anlaşılması noktasında hem müftülüğün hem din görevlilerinin vazifesi büyük önem arz ediyor. Bir ülkenin maddi kalkınmasının öncelikli şartı manevi olarak da kalkınmasıdır. Milletimizin manevi olarak besleneceği kurumların en başında da Diyanet camiamız ve müftülüklerimiz geliyor. Saadet Partisi olarak manevi anlamda her bir insanımıza, gençlerimize, kadınlarımıza yönelik yapılacak çalışmalarda her türlü desteği vermeye hazırız. Bu vesileyle Afyonkarahisar gibi önemli bir şehirde göreve başlayan değerli İl Müftümüz Lütfü İmamoğlu’na şehrimizin manevi iklimine katkı yapacağına inandığımız çalışmalarında başarılar diliyor, nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Saadet Partisi’nden, Müftü İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu İl Başkanı Karataş ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.