Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şahin’den Köksal’a: Pes Doğrusu!

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Turgay Şahin, Olimpik Yüzme Havuzu ile ilgili açıklamalar yapan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’a tepki gösterdi

AK Parti Afyonkarahisar İl

Afyonkarahisar Belediye Meclis Toplantısı’nda Belediye Başkanı Burcu Köksal Olimpik Yüzme Havuzunun bazı sıkıntılardan dolayı kullanılmadığını iddia etmişti. AK Parti İl Başkanı Av. Turgay Şahin bu iddialara sert yanıt vererek, Olimpik Yüzme Havuzunun farklı tarihlerde kullanılarak birçok sporcuya ev sahipliği yaptığını hatırlattı.

ŞAHİN’DEN KÖKSAL’A PES DOĞRUSU!

Şahin açıklamasında, “15 Aralık 2023 yılında önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Muharrem Mehmet Kasapoğlu’nun da katılımları ile faaliyete soktuğumuz Olimpik Yüzme Havuzu hakkında yapılan açıklamalar ‘pes doğrusu’ dedirtecek niteliktedir. Oysa önceki dönem Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Spor Toto’nun destekleri ile kusursuz bir şekilde açılışını yaptığımız yatırımın sadece giriş ücretini belirleme konusunun bile bu kadar uzadığı süreçte bu devasa yatırımı kendileri yapmış gibi göstermeye çalışmak, aklımıza Tuncay Özkan’ın ‘Marmaray’ı Ecevit yaptı’ fıkrasını hatırlatıyor” dedi.

ŞAHİN’DEN KÖKSAL’A PES DOĞRUSU!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“ŞAMPİYONA YAPILMIŞTI”

Şahin, şöyle devam etti:

“Kaldı ki yatırımın tamamlanmasının akabinde yüzme yarışmaları gerçekleştirilen bu Olimpik Yüzme Havuzu, anlaşılıyor ki; geldiği günden bugüne suya sabuna dokunmayanların, başları her sıkıştığında girdiği havuzda yüzme bilmediği için çırpınmasını meşrulaştırıyor. Unutmadan; Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Bölge müsabakaları 4-5 Kasım tarihlerinde düzenlenmiş, müsabakalara 15 ilden 83 kulüp 553 sporcu katılmıştı. Ayrıca, 31 Ekim 2023 tarihinde Yüzme İl Şampiyonası yapılmış 170 sporcu yarışmıştı.”