Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Satranççılar Atatürk Haftası İçin Ter Döktü

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği Atatürk Haftası Satranç Turnuvası’nda derece alan sporculara ödülleri takdim edildi.

Satranççılar Atatürk Haftası İçin Ter Döktü

11-12 Kasım tarihlerinde Çiğiltepe Spor Salonu’nda yapılan Atatürk Haftası Satranç Turnuvası’nda 8 yaş ve altı kategoride, 10 yaş ve altı kategoride, 12 yaş ve altı kategoride ve Açık kategoride müsabakalar düzenlendi. Maçlar sonunda 8 yaş ve altı kategoride Abdullah Aydın birinci, Ömer Dağhan Bilici ikinci, Çağan Açık üçüncü oldu. 10 yaş ve altı kategoride Metehan Pehlivan birinci, Miraç Coşğun ikinci, Ömer Asaf Şahin ise üçüncü olmayı başardı. 12 yaş ve altı kategoride Mehmet Sinan Şahin birinci, Atalay Canlı ikinci ve Meryem Bengisu Şahin üçüncü olarak turnuvayı tamamladı. Açık kategoride Asil Beki birinci, Gürkan Çoban ikinci, Onur Öztürk ise üçüncü olarak madalya almaya hak kazandı.

Turnuvanın sonunda düzenlenen ödül töreninde Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen sporculara ödüllerini takdim etti.