Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

 “Selam Olsun Türk’ün Ulu Başbuğuna”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümü dolayısıyla 10 Kasım fotoğraf sergisi düzenlendi. Sergi açılışında konuşan Ocak Başkanı Oğuz Kağan Diler, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve bu topraklar için kanlarını dökerek şehadete ermiş bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yad ediyoruz. Selam olsun, rahmet olsun Türk’ün Ulu Başbuğuna.” dedi.

 “Selam Olsun Türk’ün Ulu Başbuğuna”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümü dolayısıylaÜlkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Zafer Meydanında 10 Kasım Fotoğraf Sergisi düzenlendi. Sergiye; Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, MHP İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve il yönetimi, Merkez İlçe yönetimi, Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk ve sendika başkanları, Ocağın Asenalar Birimi Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 “Selam Olsun Türk’ün Ulu Başbuğuna”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sergi açılışında konuşan Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, şunları kaydetti: “Türk Milletinin atası Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için toplanmış bulunmaktayız. Bilinmelidir ki, bıraktığı her şey Ülkücü Türk gençliğinin inandığı her şeydir. Bu vesile ile Türkün Ulu Hakanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve bu topraklar için kanlarını dökerekşehadete ermiş bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yâd ediyoruz. Açtığı yolda gösterdiği hedefe durmadan yürüyeceğimize namusumuz ve şerefimiz üzerine ant içiyoruz. Selam olsun, rahmet olsun Türk’ün Ulu Başbuğuna.”

 “Selam Olsun Türk’ün Ulu Başbuğuna”