Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Selefi Cihatçı Terör İle Mücadeleyi İstihbarat Birimleri Yapmalı”

Zafer Partisi İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Afyonkarahisar’da yapılan IŞİD operasyonu nedeniyle emniyet mensuplarına teşekkür edildi. Açıklamada, “Kamuoyuna, Yesevi Zırhı politikamız gereği bildiririz ki; Selefi cihatçı terör ile mücadele, dış istihbarat, iç istihbarat ve polis istihbaratı arasında yapılmalıdır.” denildi.

Zafer Partisi İl Başkanlığı’ndan

Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Afyonkarahisar’da yapılan IŞİD operasyonu nedeniyle emniyet mensuplarına teşekkür edilerek çalışmalarında başarılar diledikleri ifade edildi.
“OPERASYONLAR KAYGILARIMIZDAKİ HAKLILIĞIMIZI ORTAYA KOYUYOR”
Açıklamada; “Emniyetimizin başarısı, milletimizin güvenliğidir. Zafer Partisi olarak, kurulduğumuz günden bu yana sığınmacılara ve selefi terörüne karşı politikalar geliştiren ve Türkiye içerisindeki faaliyetlerin hızla arttığını gören tek partiyiz. Ve kaygılarımızda ne kadar haklı olduğumuzu da yapılan operasyonlar ortaya koymaktadır. Görünmektedir ki selefi cihatçı terör, önümüzdeki dönemde ülkemize yönelik saldırılarını artırarak devam ettirecektir. Biz kamuoyuna, Yesevi Zırhı politikamız gereği bildiririz ki; Selefi cihatçı terör ile mücadele, dış istihbarat, iç istihbarat ve polis istihbaratı arasında yapılmalıdır.” ifadeleri kullanıldı.
“YURT DIŞINDA DA ETKİLİ BİR MÜCADELE HEDEFLENMELİ”
Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Güvenlik ve istihbarat servislerimizi yeniden yapılandırarak, personel sayısını ve kalitesini yükseltmelidir. Sadece eylem önleyici anlayıştan öte, örgütlerin sosyal tabanlarının gelişmesini engelleyici bir anlayışa geçilmelidir. Selefi cihatçı terör, ülke sınırlarımız dışında tutulurken, diğer yandan yurt dışında da etkili bir mücadele hedeflenmelidir.” denildi.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti