Gönüllülük çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğrencileri, akademik ve idari personelimiz tarafından Yüksekokul bahçesine fidan dikiminin gerçekleştiği etkinlikte dart, masa tenisi, halat çekme, voleybol, genel kültür bilgi yarışmaları, matrak, sihirli labirent ve akıl-zeka oyunları ile ebru etkinliği yoğun ilgi gördü.
Bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere madalyaları Şuhut SHMYO Müdürü Prof. Dr. Erdoğmuş, Şuhut Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Başkurt, Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk ve Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Ali Abaylu tarafından takdim edildi. Şenlikte AFSÜ Müzik Topluluğu da canlı performans sergiledi.