Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Uydukent’in Kanalizasyon Sorununu Çözeceğiz”

Belediye Başkanı Burcu Köksal, göreve başlar başlamaz Uydukent’teki kanalizasyon sorunuyla karşılaştıklarını, en kısa sürede bu sorunu çözeceklerini söyledi

VİDEOYU PAYLAŞ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Uydukent bölgesinde yaşanan altyapı sorunu nedeniyle açıklamalarda bulundu.

 

“ALTYAPI SORUNU YILLARDIR ÇÖZÜLMEMİŞ”

En kısa zamanda bölgedeki altyapı sorununu kökten çözeceklerini söyleyen Başkan Köksal, “Mazbatamızı aldıktan sonra buradaki kanalizasyon sıkıntısını karşımızda bulduk. Ne yazık ki yıllardır ilgili birimlerimiz geçmiş yönetimi uyardıkları halde buradaki kanalizasyon sorunu çözümlenmemiş ve biz Belediye Başkanı seçildikten hemen sonra da bölgedeki yaklaşık bir kilometrelik bir hatta çöküntü meydana geldi. Bu sorunla ilgili gerekli çalışmalarımızı yaptık. En kısa sürede bu bölgede hatlarda yenilemeyi yapacağız. Buradaki altyapı sorununu çözeceğiz.” dedi.

“Uydukent’in Kanalizasyon Sorununu Çözeceğiz”

“BÖLGEYİ KOKUDAN KURTARACAĞIZ”

Uydukent bölgesini kokudan kurtaracaklarını söyleyen Köksal, “Kimsenin şüphesi olmasın, bölgeyi kokudan kurtaracağız. Ekiplerimize birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Bu konuda benim bölge halkından isteğim biraz daha anlayış ve sabır. İnşallah en kısa sürede yıllardır çözümleyemeyen, altyapı konusunda yıllardır yeteri kadar hizmet alamayan Uydukent semtimizin yaşadığı sorunu kökten bitireceğiz.” diye konuştu.

DİĞER VİDEOLAR