Vali Çiçek, şehit  aileleri ile bir araya geldi

Vali Çiçek, şehit aileleri ile bir araya geldi

Vali Gökmen Çiçek, şehit aileleri ile bir araya gelerek, taleplerini dinledi

 

Afyonkarahisar’daki şehit alileri Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret etti. “Görev sürem boyunca benim sırtımı dayayacağım dağ sizlersiniz.” diyen Vali Çiçek, “Daha önce de ifade ettim. Görev sürem boyunca benim en büyük dayanağım, sırtımı yaslayacağım en büyük dağ sizler olacaksınız. Ziyaretleriniz bana büyük şeref verdi. Her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Her zaman sizlerin yanında ve yakınında olacağım.” dedi.
“SİZLERE BORCUMUZU
NE YAPSAK ÖDEYEMEYİZ”
Bu topraklarda yaşamanın bedeli olduğunu söyleyen Vali Çiçek, “Hepimiz, bu ülkenin her ferdi, şunun bilincinde olmak zorundadır, dünyanın çok özellikli bir parçası üzerinde oturuyoruz. Dünyanın en pahalı arazisinde oturuyoruz. Tarih boyunca arzulanan, tarih boyunca mücadelelere sahne olmuş bir coğrafyada yaşıyoruz. Dolayısıyla burada yaşamanın bir bedeli, burada yaşamanın bir sorumluluğu vardır. Biz bu bedeli maalesef çoğu zaman şehitlerimizle, gazilerimizle ödüyoruz. En kıymetlilerinizi bizler huzurla yaşayalım diye şehit veren sizlere borcunuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Her zaman sizlerin hizmetindeyim devletimizin kapısı, gönül kapım sizlere her daim açıktır.” şeklinde konuştu.
Vali Gökmen Çiçek, şehit aileleri ile bir süre görüşerek kendisine iletilen sıkıntı ve talepleri dinledi. >> Kocatepe Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi