“Kadın Kültür Evleri 2022 yılında çok daha güzel işler başaracak”

“Kadın Kültür Evleri 2022 yılında çok daha güzel işler başaracak”

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Kadın Kültür Evleri’nin kadınların gayretleri, özverili çalışmaları ile 2022 yılında çok daha güzel işler başaracağını söyledi

 

Vali Gökmen Çiçek, Evciler ve Dazkırı ilçelerinde devam eden yatırımları inceleyerek bilgiler aldı.
İlk ziyaretine Evciler İlçesi’nde başlayan Vali Gökmen Çiçek, ilk olarak yeni binasında hizmet vermeye başlayan Evciler Kaymakamlığını ziyaret etti. Vali Çiçek, Kaymakam Enes Emircan Buyuran’dan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
Daha sonra Evciler Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ali Dede Savaş’tan bugüne dek yaptığı çalışmalar ve diğer projeleri hakkında bilgiler aldı. Buradaki programını noktalayan Vali Gökmen Çiçek, Dazkırı İlçesi’ne geçti.
MUHTARLARI DİNLEDİ
Dazkırı Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Kaymakam Sercan Sakarya’dan ilçenin sağlık, eğitim, spor, asayiş ve diğer konularda genel durumuna dair bilgiler aldı. Ardından muhtarlarla da bir araya gelen Vali Çiçek, kendisine iletilen talep ve istekleri dinleyerek, çözümü noktasında gerekli talimatları verdi. Dazkırı Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı İsmail Taylan’dan bugüne dek ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
“KADINLARIMIZIN ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARIYLA ÇOK DANA
GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ”
Dazkırı Kadın Kültür Evi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, modern mimarisi ve sunduğu imkânlarıyla Dazkırılı kadınların yoğun ilgi gösterdiği Kadın Kültür Evi’nde incelemelerde bulundu. Kadınlarla da bir araya gelen Vali Çiçek, “Bu evler sizlerle hayat buluyor. Kadın kültür evlerimiz sizlerle değerleniyor. Sizler bu evlere sahip çıktıkça, boş bırakmadıkça, eğitimlere katıldıkça bu evlerimiz her daim açık kalacak. Bu evler sizlerle hayat buluyor. Siz kadınlarımızın gayretleri, özverili çalışmaları ile 2022 yılında inşallah çok daha güzel işler başaracağız.” dedi.
Vali Gökmen Çiçek’in ziyaretlerinde Vali Yardımcıları Mehmet Keklik, Ömer Tekeş ve İl Genel Meclisi Başkanı Av. Burhanettin Çoban eşlik etti. >> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi