Kocacan: Milletimiz 2023’de  ‘Zillet İttifakına’ fırsat vermeyecek

Kocacan: Milletimiz 2023’de ‘Zillet İttifakına’ fırsat vermeyecek

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Türk Milletinin, 2023 yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde “Zillet ittifakına” fırsat vermeyeceğini vurgulayarak, “MHP Türk Milleti’nin varlık garantisidir” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan yaptığı açıklamada gündemi değerlendirdi.
“SAY SANATÇI DEĞİL PİYON-İST”
Mehmet Kocacan, piyanist Fazıl Say’ın partisinin Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili haddi aşan bir açıklama yaptığını ifade etti. Say’a tepki gösteren Kocacan, “Fazıl Say, diye bilinen sanatçı kimliği taşıyan ancak sanat ve sanatçı olma vasfı bulunmayan bir kişidir. Batı hayranıdır, sanatını bizim milletimizi temsil eden değil, hayranlık duyduğu batı mensubiyetinin müziğini içine sindiren ve bizim necip milletimizin ahlakı değerleriyle değil, batının piyon-istliğini yapan sanat fukarası bir kişiliktir. Sizden ve sizin gibilerden sanata ve sanat camiasına hayır gelmez, gelemez. Siz Genel Başkanımıza bu şekilde konuşabilecek karakter, cibilliyet ve cesarete sahip biri değilsiniz. Sizin ‘İP’inizin’ kimin elinde olduğunu bilmek zor değil. Hem İslami değerlere hem de bu şekilde algı operasyonu oluşturmaya çalışan, CHP ve Ekrem İmamoğlu’na yağdanlık yaptığınız belli. Sanat icra ederken de denge dışı hal ve tavrınız bunu göstermektedir. Size ve sizin gibilere tavsiyem odur ki, kendinizi nerede iyi hissediyorsanız sanatınızı o ülke de içinize sindirerek yaşamınızdır. Yoksa maazallah sesim çıksın diye uğraşırken, o sesin başkaca ayıplarını ortaya dökmesin. Sanatçı isen, sanatınla kal.” ifadelerine yer verdi.
“MHP TÜRK MİLLETİNİN
SESİ VE RUHUDUR”
Türk Milletinin, 2023 yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde “Zillet İttifakına” fırsat vermeyeceğini belirten Kocacan, “MHP Türk Milletinin sesidir, ruhudur, varlık garantisidir. MHP her daim varlığını hissettirmiş, geleceğe ışık yakmış, ileriyi göstermiş ve milletimizin nefesi olmuştur. Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi, ‘Önce ülkem’ diyerek, Cumhur İttifakı ruhu ile yolumuza devam etmekteyiz. MHP, ne yaptığını, ne istediğini, nerede duracağını, nerede harekete geçeceğini çok iyi bilir ve bunun için ne kimsenin aklına, ne tavsiyesine ihtiyacı yoktur. MHP’nin siyasi menfaatler üzerinden hesap yaptığını düşünmek dahi büyük bir yanılgıdır. Lider Devlet Bahçeli beyefendi, net biçimde pazarlık içinde olunmadığını söylemiştir. MHP’nin hiç kimseden bir beklentisi, bir çıkar arayışı yoktur ve olmayacaktır. Cumhur İttifakı, var gücüyle 2023 yılında yapılacak olan milletvekili seçimlerine hazırlanıyor. Türk Milleti 2023 yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde ‘Zillet İttifakına’ fırsat vermeyecektir. Emanetini ehline mutlaka verecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.
“ÜLKÜ OCAKLARI KARNE HEDİYESİ DAĞITTI”
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın önderliğinde ülke genelinde çocuklara karne hediyesi dağıtıldığını açıklayan Kocacan şunları kaydetti: “Ülkü Ocaklarımız çocuklarımızın eğitim alanında önemli çalışmalar yapmaya devam ediyor. Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı, çocuklara karne hediyesi olarak ‘Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ hediye ediyor. Ülkü Ocaklarımız Sayın Devlet Bahçeli adına Türk gençliğine karne hediyesi olarak Odak2023 dağıtıyor. Karnesini alan gençlerimiz karne hediyelerini kendilerine en yakın Ülkü Ocaklarına giderek temin edebilirler. Odak2023, okuma hızını artıran odaklanma seviyelerini yükselten ve Türk gençliğine sınavlarında başarı sağlayan yapay zekâ teknolojisi ile üretilmiş bir eğitim programıdır. Fırsat verilen gençlerimizin her şeyi yapabilecek kudrette olacağını biliyor, karnesinde zayıf olan öğrencilerimizin üzülmemelerini temenni ediyorum”
“MHP TEŞKİLATLARI albikere.com’u
DESTEKLİYORUZ”
Mehmet Kocacan değerlendirmesini şu sözlerle tamamladı: “Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde kurulan ‘albikere.com’ Türkiye’nin en önemli alışveriş siteleri biri olma yolunda hızlarla ilerlemeye devam ettiğini söyleyen Kocacan, “MHP Teşkilatları olarak ‘albikere.com’a destek vermeye devam edeceğiz. Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüğünde faaliyete geçen ‘albikere.com’ ile her alışverişte bir öğrenciye burs imkânı sağlıyor. Ayrıca öğrencilerin ve üreten kadınların hayatlarına dokunuyor. Buradan tüm vatandaşlarımıza seslenerek alış verişlerinizi ‘albikere.com’dan yapmalarını tavsiye ediyorum.” >> Burcu AYDIN’ın Haberi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi