Motorunu yakan vatandaş konuştu

Motorunu yakan vatandaş konuştu

“İddialar yazıldığı gibi değil, belediyemizle hiçbir sıkıntım yok”

Bugün sabah saatlerinde Afyonkarahisar Belediyesi Hizmet Binası önünde motoruna bağladığı sepetleri ateşe veren Arif V. İsimli vatandaş, “İddialar yazıldığı gibi değil, belediyemizle hiçbir sıkıntım yok” dedi

Basın organlarında yer aldığı gibi ‘yardım talebine karşılık alamadı’ iddialara açıklık getiren Arif Y. Belediye yetkililerinin kendisine yardımcı olduğunu, psikolojik sorunları nedeniyle böyle bir olay yaşandığını söyledi.
“PSİKOLOJİK SORUNLARIM NEDENİYLE BÖYLE BİR OLAY YAŞANDI”
Belediye’ye geldiğinde talebinin karşılıksız kalmadığına dikkat çeken Arif Y, kendisinden bu konuda adres ve telefon numarasının istendiğini ifade ederek, “Sabah saatlerinde Belediye’ye geldim. İlgili arkadaşlardan yardım talebinde bulundum. Sağolsunlar bana yardımcı oldular. Benden adres ve telefon numarama kadar aldılar. Psikolojik sorunlarım nedeniyle böyle bir olay yaşandı. Belediyemizden hiçbir sıkıntım yok, Allah devletimize zeval vermesin” dedi.
“KURUMUMUZ VE BAŞKANIMIZ ADINA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ”
Zabıta Müdürü Taner Çelik ise Arif Y. ile yakından ilgilenerek, “Arif kardeşim bugün bir takım problemlerini yaşantısına yansıtmış, istemeyerek de olsa üzücü bir olay yaşandı. Kendisiyle konuştuğumuz zaman olayın ne belediyemizle ne de başkanımızla herhangi bir ilişkisi olmadığını öğrendik. Belediye Başkanımızın talimatıyla tüm fertlerimiz, tüm birimlerimiz her zaman herkesin yanında olmaya azami ölçüde gayret gösteriyor. Ağabeyi olarak her zaman yanında olacağımıza söz verdik. Sıkıntılarına ortak olduk, dertlerini paylaştık. Kurumumuz ve başkanımız adına her türlü desteği vereceğimizi ifade ettik.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi