Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zeybek, din görevlilerini ağırladı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ‘Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla şehrimizdeki şehrimizde görev yapan din görevlileri ile kahvaltıda biraraya geldi. 

Zeybek, din görevlilerini ağırladı

‘Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı programında kentte görev yapan din görevlileri bir araya geldi. Etkinliğe Vali Yardımcısı Harun Reşit Han, İl Müftüsü Sinan Kazancı, Yüntaş Genel Müdürü Arif Birsen, İşletme Müdürü Bekir Bayram, il müftülüğü personeli ve din görevlileri katılıdı.

Zeybek, din görevlilerini ağırladı

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Programda konuşma yapan İl Müftüsü Sinan Kazancı şöyle konuştu:“Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile Sayın Belediye Başkanımızın din görevlilerinin onuruna vermiş olduğu kahvaltı programımızın birlik ve beraberliğimize, faydalı hizmetler vermemize vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Huzurlarınızda Başkanımıza böylesine güzel birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlayacak bir programı tertip ettiği için hepiniz adına şükranlarımı arz ediyorum. Sayın Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Böylesine güzel bir günde aramıza teşrif ederek bizleri onurlandıran Vali Yardımcımıza şükranlarımı arz ediyorum. Sizlere de hassaten Sayın Başkanımın davetine icabet etmenizden ötürü teşekkür ediyor, camiler ve din görevlileri haftanızın hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Zeybek, din görevlilerini ağırladı

“BİRLİĞİMİZ VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Ardından konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, birlik ve beraberlik olgusuna vurgu yaparak, “Camilerimizi birer ilim, irfan ve ahlak mekteplerine dönüştürerek milletimize hizmet etmeyi en büyük paye sayan tüm teşkilat mensuplarına, fedakâr hocalarımıza teşekkür ediyor; camiler ve din görevlileri haftasını tebrik ediyorum. Hakk’a irtihal eden tüm hocalarımıza yüce Allahtan rahmet diliyor; hayatta olanlara sıhhat ve afiyet içerisinde nice hizmet nasip etmesini niyaz ediyorum. Camiler ve din görevlileri haftamız hayırlı olsun. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun.” diye konuştu.

Zeybek, din görevlilerini ağırladı

“İHLASLI VE YAPTIĞINIZ GÜZEL İŞLERDE SİZLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Programın son konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Harun Reşit Han ise din görevlilerinin yaptığını güzel işlerde her zaman yanında olduklarını belirterek,  “Belediye Başkanımıza böylesine güzel bir ortamda bizleri bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum. Din görevlilerimiz bizler için kıymetli. Çalışmalarınızla gurur duyuyoruz. Yaptığınız işler çok zor ve kıymetli. İhlaslı ve yaptığınız güzel işlerde sizlerin her zaman yanındayız. Bu hafta vesilesi ile toplumumuza güzel temsiller ortaya koyabilecek çalışmaları gösteriyor olabilelim. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyor, Camiler ve Din Görevlileri Haftanızı tebrik ediyorum” dedi.

Zeybek, din görevlilerini ağırladı